O nas
Zapraszamy na nową stronę www.amersec.pl
American Security Ltd. jest doświadczoną firmą, która działa w branży zabezpieczeń od 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży Elektronicznych Systemów Antykradzieżowych (EAS) służących do zapobiegania kradzieżom w sklepach i centrach handlowych. Dzięki międzynarodowym partnerom i długofalowej współpracy ze światowymi liderami w przemyśle zabezpieczeń, American Security oferuje najwyższej jakości produkty, we wszystkich kategoriach cenowych.

 

Firma nie uznaje kompromisów - jakość jest najważniejsza!

 

Na terenie Polski, Generalnym Przedstawicielem firmy American Security LTD jest American Security Polska. 

 

Systemy naszej firmy zostały zaprojektowane i wytworzone z zastosowaniem najbardziej zaawansowanej cyfrowej technologii, dzięki czemu są niezawodne i wyjątkowo skuteczne. Nasze Systemy są montowane na całym świecie! Bardzo istotną ich cechą jest długotrwałe i niezawodne działanie – w przeciwieństwie do systemów  innych firm, praktycznie nie mamy reklamacji. Nasze systemy nie wywołują  fałszywych alarmów, nie rozregulowują się i nie wymagają serwisowania przez wiele lat.

 

Najważniejszym celem American Security Polska nie jest sama sprzedaż, ale zapewnienie klientowi najbardziej optymalnego rozwiązania!

 

Jeśli potrzebujecie Państwo zabezpieczyć Wasz sklep – zwróćcie się do nas, a my chętnie Wam pomożemy.

 

Oferujemy bezpłatne doradztwo i fachową obsługę!

 

 

Z poważaniem

 

American Security Polska