Produkty

 Zapraszamy na nową stronę www.amersec.pl !

Mamy w swojej ofercie systemy we wszystkich kategoriach cenowych. Montaż każdego z nich przynosi sklepom wymierne korzyści, gdyż już sam widok zainstalowanych bramek antykradzieżowych odstrasza potencjalnych złodziei. Szeroka gama anten pozwala na odpowiednie ich dopasowanie  do wystroju i mebli sklepowych - dzięki temu system nie zaburza koncepcji architektonicznej wnętrz, a często stanowi ich dodatkowe uzupełnienie.

W naszej ofercie mamy także akcesoria - klipsy, szpilki, etykiety, klucze i dezaktywatory praktycznie do wszystkich dostępnych na rynku systemów - wszystkie produkty oferujemy w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, bardzo istotną cechą naszych bramek stało się ich długotrwałe i bezawaryjne działanie – w przeciwieństwie do systemów innych firm praktycznie nie mamy reklamacji.

Na wszystkie systemy, akcesoria i instalację udzielamy

2 LATA PEŁNEJ GWARANCJI!

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne ceny

  • Bezpłatne fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb klienta

  • Systemy cyfrowe z mikroprocesorowym sterowaniem (SMD Technology, DSP System, Smart Control System)

  • Szeroką gamę klipsów, etykiet i innych materiałów zabezpieczających do praktycznie wszystkich typów systemów antykradzieżowych

  • Bezpłatne szkolenie personelu w zakresie możliwości ograniczenia kradzieży

  • Krótkie terminy realizacji zamówień


Serdecznie zapraszamy Państwa Firmę do współpracy i jednocześnie zapewniamy, że stosowane przez nas rozwiązania cechują się wysoką jakością i bezawaryjnym działaniem.